Uyluk Germe Estetiği

Uyluk Germe Estetiği

Yaşlanma ve sık kilo alıp verme, vücudun her yerinde olduğu gibi uylukta da düzensiz yağ dağılımına ve cilt sarkmalarına neden olabilir.

Uyluk Germe- Thigh Lift

Bu en fazla uyluğun iç ve ön kısmında belirgindir. Tıpkı kol germede olduğu gibi, uyluk germede de cilt fazlalığı ve deformasyonunun az olduğu  durumlarda sadece liposakşın yapılarak istenen sonuç elde edilebilir. Ancak genel olarak uyluk iç kısımları liposakşına yeterli yanıt vermez.

Uyluk germe ameliyatları kasıktan veya uyluk iç kısmından yapılan kesilerle gerçekleştirilir. Kasıktan yapılan kesiler bikini çizgisine uyan kesilerdir. Deformasyonun ve sarkıklığın nispeten az olduğu durumlarda uygundur. Dezavantajı ise yara iyileşme problemlerinin daha sık olmasıdır. Uyluk iç yanından yapılan kesiler ise cilt sarkıklığının daha şiddetli olduğu durumlarda uygundur. Uyluğun iç yüzü boyunca uzanan iz kalır. Ancak genellikle yara iyileşmesi problemsiz tamamlanır. Ayrıca bu teknikle sonucun kalıcılığı daha fazladır.

Uyluk germe ameliyatları genel anestezi ile yapılır. 1-2 gün hastanede kalmanız ve en az 3-4 hafta korse kullanmanız gerekecektir. 1 hafta sonra günlük işlerinizi yapabilecek durumda olursunuz. Ağır egzersizler için ise ortalama 6-8 hafta beklemenizi öneriyoruz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57