Kurumsal

ZNZ GRUP; bünyesinde Türkiye'nin kendi alanlarında uzun yıllar çalışmalar ortaya koymuş öğretim görevlisi, alanında uzman ve tecrübeli doktorların bir araya gelerek 2011 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Hem vizyon hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye'nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya taşımayı hedeflemekte olan ZNZ GRUP; ülkemizdeki her bir bireye ulaşabilmek ve yurt dışından gelen hastaların yaşamış oldukları mağduriyetleri gidermek konusunda kurumsal değerleri ön planda olan bir Sağlık Danışmanlığı firmasıdır.

Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmektir.

''Sağlığın her şeyden daha kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız.''

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57