Popo Estetiği

Popo Estetiği

Dolgun, dik ve yuvarlak hatlara sahip popo, günümüzün “çekici popo” tabirini karşılamaktadır.

Kalçalarınız yapısal olarak düz ve çökük olabileceği gibi, ilerleyen yaşla birlikte veya sık kilo alıp vermeler sonucunda da kalçalarınız dikliğini ve dolgunluğunu kaybedebilir. Sebebi ne olursa olsun, poponuzun görünümünden memnun değilseniz popo estetiği sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Vücut yapınızın uygun olması durumunda, başka bölgelerinizden alınan yağ poponuzun gerekli bölgelerine enjekte edilebilir. Enjekte edilen yağın bir kısmı zamanla eriyecektir ancak deformasyonun az olduğu durumlarda yağ enjeksiyonu etkili bir yöntemdir.

Deformasyon ve çöküklüğünüz şiddetli ise veya vücudunuzda yeterli miktarda yağ yoksa, kullanılabilecek bir diğer yöntem silikon popo protezi uygulamasıdır. Protezler, kalçalarınızın iç kısmına yakın olan oluklardan yapılacağı için görünen yerlerde iz kalmaz.

Deformasyonu daha şiddetli olduğu ve poponun cerrahi olarak askılanmasının gerektiği durumlarda ise ameliyat biraz daha kapsamlı ve kompleks hale gelir. Kalçalarınızın üst kısmında, bikini çizgisinin altında kalan izleriniz olur.

Yağ enjeksiyonu ve silikon protez ameliyatlarında ortalama 7 gün içinde günlük işlerinizi yapabilecek durumda olursunuz. 2-3 hafta korse kullanmanızı öneriyoruz. Cerrahi askılama işlemlerinde ise iyileşme biraz daha uzun sürmekle beraber 10-14 gün içinde günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57