Lazer Uygulaması ile Diş Tedavileri

Lazer Uygulaması ile Diş Tedavileri

Ağız içi sert (diş, kemik) ve yumuşak (diş eti) dokularında lazer cihazları ile ağrısız, kanamasız ve anestezi gerektirmeyen yöntemlerle tedavileri uygulayan bölümümüzdür.

Lazer son yıllarda hakkında oldukça fazla çalışma yapılan bir enstrüman olarak karşımıza çıkmaktadır. Diş hekimliğinin çeşitli branşlarında sert doku ya da yumuşak dokulara etkili olan lazerler kullanılmaktadır. Merkezimizde bulunan er YAG  ve nd YAG lazerleri kullanılarak lazer destekli diş hekimliği uygulamaları yapmaktayız. Özellikle periodontal tedavilere destek olarak diş eti estetiğine müdahale etmek istediğimiz durumlarda hastalarımıza uygun lazer ile tedavi yaklaşımları uygulamaktayız.

Lazer yöntemi ile yapılan tedavilerimiz; 

  • Diş çürüklerinin temizlenmesi ve dolguları
  • Beyazlatma
  • Diş kökü iltihaplarının tedavisi
  • Kanal tedavisi
  • Çene ve diş etindeki cerrahi operasyonlar
  • İmplant tedavisi ile estetik diş hekimliği kapsamında birçok tedavi sıralanabilir.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57