Mega Seans Saç Ekimi

Mega Seans Saç Ekimi

Mega Seans, tek seans da 4000-4500 greft ve üzerindeki uygulamalar için kullanılan bir terimdir. Dökülen alanı geniş olanlar ya da mümkün olan en az seansla daha fazla alanın kapatılmasını isteyenler için yüksek greft sayılarının uygulanması seklindedir.

Daha fazla sayıda yardımcı elemana ve süreye ihtiyaç duyulması nedeniyle birçok merkez tarafından yüksek greft sayıları uygulanması tercih edilmemektedir.

Kullanılan metotların değişmesi sayesinde ve teknolojik destekle artık eskiden hayal bile edilemeyen greft sayılarına ulaşıla biliniyor.

Foliküler ünitelerin çok ince hazırlanması ve açılan kanalların küçüklüğü bize greftleri çok sık yerleştirme olanağı sağlamakta, böylece daha yoğun görünümlü bir sonuca ulaşa biliniyor.

Amaç tek oturumda yapılabilecek olan en fazla greft sayısını uygulamak, en az seans sayısı ile en yoğun sonucu almak...

Mega seans seanslarında, lateral kesi ve yoğun ekim tekniklerini kullanarak tek seans da:

  • Daha sık, 
  • Daha doğal, 
  • Daha kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşıla bilinir. 

Verici alanı tek seans da maksimum kullanmakla gereksiz yere fazla seans yaptırmaktan kurtulabiliyorsunuz. Bu bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için, iki yerine tek seans uygulayarak, bu bölgedeki saç köklerinin olası bir kayba uğrama ihtimalini de azaltmış olmaktayız. İki yerine bir, üç yerine iki seansla da istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.

İşlemin uzun sürmesi yanında daha yüksek greft sayısı uygulanması size ilk aşamada daha pahalı olacağı izlenimi bıraksa da diğer uygulamalara göre daha ucuza mal olacaktır. İşlemi iki kere yaptırmak, bir kere uygulatmaktan daha pahalıdır.

Mega Seans Uygulamalarının Faydaları:

  • Daha düşük greft sayıları uygulanan diğer yöntemlere göre, daha kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz. 
  • Her işlem sonrası işinizden geri kalma süresini göz önüne aldığımızda, daha az seansla uygulanan Mega Seanslarla bu kaybedilen süreniz çok daha kısa olacaktır. 
  • Mega Seansla elde edilen sıklık diğerlerine göre tek seans da bile daha fazla olacaktır. 
  • Seans sayısının az olmasıyla, her seans da muhtemel oluşabilecek donör alandaki kök kayıpları en aza inmektedir. 
  • Elde edilebilecek en doğal sonuçları elde etmek mümkündür.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57