Ayak ve Ayak Bileği Hastalıkları Cerrahisi

Ayak ve Ayak Bileği Hastalıkları Cerrahisi

Ayak ve ayak bileği çevresinde önemli kas,sinir, tendon, bağ ve damar yapıları mevcuttur.

Bu neden ile bir hastalık olmasa bile zaman içinde yıpranma, şekil bozuklukları, eklemlerde ağrılı kireçlenmeler gelişebilir. Yine en sık görülen spor yaralanmaları ayak bileği burkulmasına bağlı bağ yaralanmalarıdır. 

Ayak ve Ayak Bileği Hastalıkları ve Cerrahisi Bölümümüzde; ayak bileği kırıkları, ayak eklemleri ve ayak bileği kıkırdak sorunları, diyabetik ayak, şekil bozuklukları, halluks valgus, gibi sorunların tedavisi yapılabilmektedir. Yine yetişkin ve çocuk, düz tabanlık,  ayak deformiteleri, diyabetik ayak, başparmak ve parmak problemleri, kemik çıkıntıları, kemik kistleri, romatolojik ayak, ayak bileği cerrahisi (ayak bileği protezi uygulaması), artroskopik ve endoskopik cerrahi (ön ve arka ayak bileği, aşil tendonu cerrahisi), spor yaralanmaları (aşil ve bağ, tendon, kıkırdak problemleri) ve ayak ve ayak bileği kırıkları tedavileri de yapılmaktadır.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57