Kullanım Koşulları

Sayın Kullanıcı,

Saç ekimi operasyonları öncesinde bu sorunu gidermek için birçok yöntem denenmiştir. Halen çeşitli saç problemlerinde saç kökünü güçlendirecek ve saçların sağlıklı olmasını sağlayacak tedaviler uygulanmaktadır. Ancak dökülmüş saçlar için birçok vakada kalıcı çözüm saç ekimidir.

ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. hastalıkları teşhis etmek, önlemek ve tedavi etmek için ürünler ve hizmetler sunar. Hastanedeki her hizmet, kurumsal bağlantılı olunan resmi ya da yarı resmi kurumlar (T.C. Sağlık Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, ISO vb.) denetlenir. İlgili yasalar uyarınca halk, verilen hizmetler ve uygulanan tedavilerin niteliği çerçevesinde yasalarla korunur.

İşbu http://www.znzgrup.com siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. işbu Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı başlığı altındaki bilgilerde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. ’nun değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı İle İlgili Hükümler
ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. sitesindeki bağlantılar sizi ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. sitesinin dışına götürebilir ve ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. , bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez.ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. , bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları oldukları gibi sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Yasal Uyarı
ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Sitemizdeki bilgiler, hekim muayenesi ve hekimlerin konsültasyon sonucu sağlanan bilgiler ile kıyaslanamaz. Kaynaklarda belirtilen görüşler ve dokümanlar, ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. açıkça belirtilmediği takdirde resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Telif
İşbu sitede yayınlan her türlü metin, görsel, ses, animasyon, video dosyaları ve diğer her türlü materyal ve tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Bu telif hakkı ZnZ Grup Sağlık Danışmanlık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. ’na aittir ve hiç bir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde kullanılamaz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ZNZ Hair Center ile gerçekleştirilen tüm operasyonlar güvencemiz altındadır.
Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Saç Ekiminin Geleceği Nasıl Olacak?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan saç ekim tekniği: FUE tekniğidir. FUE tekniği saç ekiminin geleceği için önemli bir adım olarak atıldı. Bu tarz saç ekimlerinde saçlar bir bölgeden özel borular aracılığı ile tek tek alınır ve saç ekilecek olan bölgeye yerleştirilir.

BLOG23.11.2020 13:19:28
Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Geçmişten Günümüze Saç Ekiminin Tarihi

Her şeyin olduğu gibi elbette saç ekiminin de bir tarihi var. Saç ekimi ve saç ekiminin tarihi ile ilgiliyseniz bu makale size zamanda yolculuk ettirece ve tarih boyunca saç ekimi tedavilerinin nasıl uygulandığını sizlere açıklayacak.

BLOG16.11.2020 13:13:52
Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sakal, bazı erkekler için sahip oldukları en önemli aksesuardır. Farklı nedenlerden kaynaklanabilen sakal dökülmesi ya da sakal seyrekliği, sakal ekimi tedavisi ile çözülebilmektedir.

BLOG9.11.2020 13:07:57